TKI Dinalog Top-up call 2025 nu open!
In de afgelopen jaren is er veel onderzoek uitgevoerd met financiële ondersteuning van de Topsector Logistiek, zowel via TKI Dinalog als NWO, het Regieorgaan SIA en de Ministeries van EZ en IenW. Het onderzoek leidt tot inspirerende en praktische inzichten en bruikbare kennis die doorontwikkeld kunnen worden. Uit het onderzoek om praktische toepassing kunnen weer nieuwe kennisvragen volgen.
Top-up projecten
Deze call for proposals biedt de mogelijkheid tot financiering van top-up projecten: kleine samenwerkingsprojecten (looptijd maximaal één jaar, minimale subsidie-aanvraag € 50.000,- tot maximaal € 100.000,- euro) ten behoeve van specifieke kennisvragen voor verder onderzoek, innovatie en impact (verhoging van Technology Readiness Level, tot maximaal TRL 7). Het doel van het top-up project is te reageren op de behoefte aan additioneel onderzoek op basis van nieuwe ontwikkelingen of vragen of het gebruik van de in eerder onderzoek ontwikkelde kennis te stimuleren, zolang er een onderzoekscomponent in het project aanwezig is. Lopende of afgeronde innovatieprojecten die inhoudelijk aansluiten op het onderzoeksprogramma van de Topsector Logistiek kunnen een aanvraag voor top-up indienen.
De projectvoorstellen dienen gericht te zijn op een of meer uitdagingen zoals uiteengezet in de Nationale Kennisagenda voor Logistiek.
Aanvraagprocedure en beoordeling
Gezien de relatief kleinere projectomvang en het maximaal aan te vragen subsidiebedrag, kent deze call for proposals een gefaseerde en vereenvoudigde aanvraagprocedure bestaande uit twee rondes:
- Een vooraanmelding – deadline vrijdag 23 mei 2025 23.59u
- Een volledig projectvoorstel voor geselecteerde vooraanmeldingen – deadline vrijdag 1 augustus 2025 23.59u
Voor meer informatie, zie de callpagina
Geef de eerste reactie